[ LIDÉ VE FIRMĚ ] [ VIZE A HODNOTY] [ KONTAKT ]  
     
  Nejlepší manažer je ten, kdo má talent vybrat ty správné lidi
a dostatek důvěry dát jim příležitost, aby ukázali, co umí.
(Theodore Roosevelt)
 
 
  HR CONSULTING  
     
  Našim klientům poskytujeme poradenské služby při nastavování standardů v oblasti řízení lidských zdrojů. Naše portfolio služeb zahrnuje nastavení HR strategie, komplexní řešení HR procesů od optimalizace organizační struktury, popisů pracovních pozic, adaptace, náboru a vzdělávání zaměstnanců, až po služby s vyšší přidanou hodnotou, kterými jsou plány ...  
     
  VÍCE O HR CONSULTINGU  
  PERSONÁLNÍ AUDIT  
     
  Nabízíme firmám zpracování personálního auditu, zaměřeného na firemní HR procesy, organizační strukturu firmy a odměňování zaměstnanců. Součástí personálního auditu je analýza formálních i neformálních toků komunikace, delegované kompetence a systém předávání úkolů mezi managementem a podřízenými složkami ...  
     
  VÍCE O PERSONÁLNÍM AUDITU  
  EXECUTIVE
SEARCH
& RECRUITMENT
 
     
  Potřebujete najít TOP manažery a zvýšit tak profitabilitu firmy nebo potřebujete vyhledat talenty, kteří jednou převezmou řízení vaší společnosti? Nabízíme vám konzultační a poradenské služby v oblasti přímého vyhledávání manažerů. Zajistíme vám obsazení vrcholové manažerské pozice v souladu s požadavky a strategií vaší společnosti ...  
     
  VÍCE O ESR  
  REFERENCE  
     
  - Letiště Ostrava, a.s.
- Czech Job Place s.r.o.
- 3E PROJEKT, a.s.
- AT Computers a.s.
- GREMI KLIMA CZ s.r.o.
- MINIPROF
- Partners market Ostrava
- SMS finance, a.s.
- VF, a.s
- Slezská důlní díla a.s.
 
     
  VÍCE REFERENCÍ  
 
 
 
[ FIRMA ]
[ LIDÉ VE FIRMĚ ]
[ VIZE A HODNOTY ]
[ KONTAKT ]
 VIZE, MISE A HODNOTY

Vize
Jdeme stále kupředu, naším cílem je stát se perspektivní a důvěryhodnou firmou, která poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů. Vlastním „know how“ a kapitálem chceme zodpovědně podnikat v rámci České republiky.

Mise
Posláním naší firmy je poskytování personálních služeb na nejvyšší úrovni tak, abychom zajistili plnou spokojenost našich zákazníků.

Hodnoty
Kvalita
Našim zákazníkům dodáváme kvalitní produkty a služby. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s konkrétním návrhem řešení jeho potřeb. Vysoký důraz na kvalitu klade každý člen týmu, naším cílem je být nejlepší, proto na sobě neustále pracujeme.

Důvěra
Bez důvěry jeden v druhého si nedovedeme představit spolupráci jak uvnitř firmy, tak s našimi zákazníky. Důvěřujeme si navzájem a věříme, že důvěra je primární hodnotou pro nezávislé a kvalitní mezilidské vztahy. Důvěřujeme našim zákazníkům a věříme, že i oni důvěřují nám.

Respekt
Respektujeme naše zákazníky a to co dokázali. Stejně tak chováme respekt ke kolegům, našim dodavatelům a všem ostatním, se kterými spolupracujeme.

Inovace
Jsme společností, která se nespokojí s průměrnými výsledky. Neustále zdokonalujeme svůj systém práce a přinášíme nové poznatky a zkušenosti. Chceme, aby náš zákazník dostal to nejlepší, a aby všemu porozuměl.


 
 
 
[ FIRMA ] [ LIDÉ VE FIRMĚ] [ KONTAKT ]